• 1398

  1398/01/06 سه شنبه

 • افتتاح پروژه مسكن جوانان در سفر استاني رييس جمهور

  1394/12/17 دوشنبه

 • افتتاح پروژه مسكن جوانان در سفر استاني رييس جمهور

  1394/12/17 دوشنبه

 • آيت الله صدوقي

  1393/12/20 چهارشنبه

 • بازديد استاندار

  1393/12/12 سه شنبه

 • بازديد استاندار محترم يزد و هيئت همراه

  1393/12/10 یکشنبه

 • مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )

  1392/11/19 شنبه

 
 
 
 

مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) :

 الگوي ساخت مسکن در کشور بايد با توجه به نيازهاي واقعي زندگي مردم و متناسب با فرهنگ و روحيات آنان تهيه شود . 

 
 
 

 

** تـوجـّه**

خريدار محترم واحد مسکوني پروژه شهرک جوانان

با توجه به آماده شدن پروژه مسکوني شهرک جوانان و تحويل آن به متقاضيان محترم، نکاتي را در جهت جلوگيري از بوجود آمدن مشکلات احتمالي به استحضار مي‌رساند. اميد است با توجه کامل به موارد مذکور گام مهمي در جهت همکاري با پرسنل مجموعه و پيمانکاران برداشته تا انشاء‌الله نتيجه نهايي که همانا سکونت بي دغدغه شما و ديگر مالکين محترم مي‌باشد حاصل گردد.

 1. با توجه به اينکه نگهباني پروژه حافظ امنيت مالي و جاني شما مالکين محترم مي‌باشد لذا مقتضي است تمام همکاري لازم را جهت ورود و خروج و ...  با نگهباني انجام دهيد. لازم است هماهنگي‌ها با جناب آقاي چعباوي(نگهباني) با شماره 09380058538 صورت پذيرد.
 2. با توجه به تصويب و اجراي کليه نقشه‌هاي واحدها و صدور سند بر مبناي آنها و نيز همانگونه که در قرارداد في‌مابين قيد گرديده هرگونه تغيير ساختاري تخلف محسوب گرديده و موجب عدم صدور سند مالکيت خواهد شد. بنابراين توصيه مي‌گردد از تغيير نقشه داخل و همچنين نماي واحد مربوطه اجتناب نماييد. بديهي است در صورت تغيير نقشه هاي مذکور، تمامي مسئوليت مربوط به مشکلات احتمالي صدور سند واحد مورد نظر بر عهده مالک مي‌باشد.
 3. لازم است جهت جلوگيري از مشکلات زيست محيطي در مجموعه، بعد از اسباب‌کشي تمام وسايل اضافي را از پروژه خارج نماييد. بديهي است عدم توجه به اين نکته ضمن آلوده‌نمودن محل سکونت باعث تحميل هزينه هاي اضافي به خود ساکنين خواهد شد.
 4. با توجه به اينکه عمليات اجرايي پروژه تا بهره‌برداري نهايي کماکان ادامه خواهد داشت، اکيداً توصيه مي‌گردد از ورود به محوطه کارگاهي خودداري فرماييد.
 5. اجراي لوله‌کشي گاز واحدها طبق نقشه‌هاي مصوب صورت پذيرفته، بديهي است در صورت تغيير لوله کشي مربوط به شبکه گاز کليه مسئوليت مربوط به خطرات احتمالي بر عهده مالک مي‌باشد.
 6. جهت استفاده از آب براي نخستين بار در واحدمسکوني، مقتضي است ابتدا هماهنگي لازم را با نگهباني پروژه انجام نماييد.
 7.  از آنجايي که صرفاً  آشپزخانه، حمام و سرويسهاي بهداشتي قابل شست و شو با آب مي‌باشند اکيداً توصيه مي گردد از شست و شوي با آب در جايي که فاقد کف‌شور مي‌باشد خودداري نماييد. بديهي است عدم توجه به اين مورد موجب خسارت احتمالي به واحدهاي ديگر و تحميل هزينه هاي اضافي به شما خواهد شد.
 8. قبل از اقدام به کناف نمودن احتمالي سقف واحد مورد نظر ابتدا با جناب آقاي اسلامي(پيمانکار محترم سيستم هاي اعلام حريق) با شماره تلفن 09131562084 تماس و هماهنگي لازم را به عمل آوريد. بديهي است مسئوليت عدم هماهنگي لازم و خسارت احتمالي به عهده مالک واحد مي باشد.
 9. جهت نصب، راه اندازي و تکميل فرم گارنتي کولر واحد مورد نظر تا تاريخ 30/11/94  با جناب آقاي عباسي(نمايندگي آبسال) با شماره تلفن 09133517334 تماس و هماهنگي لازم را به عمل آوريد.

جهت نصب،راه اندازي و تکميل فرم گارانتي پکيج واحد مورد نظر تا تاريخ 30/11/94 با جناب آقاي ميرجليلي (نمايندگي والترو) با شماره تلفن 09130653739 تماس و هماهنگي لازم را به عمل آوريد.

 1. جهت رفع مشکلات احتمالي ناشي از تاسيسات برقي، مکانيکي، و آسانسور با آقاي مهندس مشکل گشا با شماره تلفن 9171160176 تماس حاصل فرماييد.

 

** تـوجـّه **

قابل توجه اعضاء و ساكنين محترم مسکن جوانان

 

نظر به اينكه عمليات ساختماني و تأسيساتي پروژه در حال ادامه مي‌باشد و كليه نمايندگان شركت ‌هاي ساختماني و تأسيساتي در محل پروژه حضور دارند، به اطلاع مي‌رساند برابر مفاد قرارداد، از انجام هرگونه تغيير فيزيكي در داخل و نماي واحدهاي مسكوني بدون هماهنگي خودداري نموده و نصب و راه‌اندازي سيستم حرارتي و برودتي (پكيج و كولر) و كابينت، صرفاً مي‌بايست ازطريق نمايندگان و پيمانكاران مجاز شركت‌هاي مربوطه انجام پذيرد. لازم بذكر است در غير اينصورت موارد مذكور شامل گارانتي نبوده و مسئوليت عواقب احتمالي بر عهده مالک مي باشد.

نكات قابل توجه:

 1- از هرگونه تغيير در نقشه شبکه‌هاي گاز در واحدهاي مسکوني اجتناب نموده،  در غير اينصورت مسئوليت عواقب احتمالي بر عهده مالک مي باشد.

2- جهت استفاده از آب براي نخستين بار در واحد مسکوني، ابتدا هماهنگي لازم را با نگهباني پروژه انجام نماييد.

3- صرفاً آشپزخانه، حمام و سرويس‌هاي بهداشتي قابل شست و شو با آب مي باشند. بديهي است مسئوليت خسارت احتمالي به سبب شست و شو در جايي که کف شور وجود ندارد به عهده مالک واحد مي باشد.

4- قبل از اقدام به کناف نمودن احتمالي سقف واحد مورد نظر،  ابتدا با جناب آقاي اسلامي (پيمانکار محترم سيستم هاي اعلام حريق) با شماره تلفن 09131562084 تماس و هماهنگي لازم را به عمل آوريد. بديهي است مسئوليت عدم هماهنگي لازم و خسارت احتمالي به عهده مالک واحد مي باشد.

5- جهت نصب، راه اندازي و تکميل فرم گارانتي کولر واحد مورد نظر تا تاريخ 1394/11/30  با جناب آقاي عباسي(نمايندگي آبسال) با شماره تلفن 09133517334 تماس و هماهنگي لازم را به عمل آوريد.

6- جهت نصب، راه اندازي و تکميل فرم گارانتي پکيج واحد مورد نظر تا تاريخ  1394/11/30  با جناب آقاي ميرجليلي (نمايندگي والترو) با شماره تلفن 09130653739 تماس و هماهنگي لازم را به عمل آوريد.

 

 

اس ام اس ماه محرم